Kviečiame dalyvauti Paukščių festivalyje Kaišiadoryse

Kviečiame dalyvauti paukščių augintojus! Paukščių festivalyje Kaišiadoryse 2022 m. birželio 4 d. Nuo 12 iki 18 val. vyks paukščių paroda. Vištos, antys, kalakutai, žąsys, balandžiai… Draugijos nariai, paukščių augintojai, balandininkai ir kartu visi norintys dalyvauti su paukščiais registruokitės tel. 8 625 29829 arba pauksciudraugija@gmail.com

Atskrenda ketvirtasis Paukščių festivalis į Kaišiadorių miško parko estradą. Kaip niekad pailsėję, pasiruošę bendravimui, šėliojimui bei žaidimams…

Pagrindinis šio festivalio akcentas yra paukščiai, sparnai, bendravimas ir gera nuotaika!

Išmėginsite jėgas tradiciniame Kiaušinių metimo čempionate, kuriame galite pagerinti 2019 metų rekordą – 36,15 metrų – ir būti apdovanotais. Informacija ir registracija tel. 8 618 78928, taip pat bus kliūčių ruožas, o koks jis – sužinosite atvykę!

Kokiame lietuviškame deserte naudojama labai daug kiaušinių? Ogi… šakotyje. Tad kviečiame atvykti į Lietuvos šakočių kepimo čempionatą. Šakočiai bus kepami ant atviros ugnies. Kartu su istorinės virtuvės tyrinėtojais kepėjai pristatys kepinio ištakas, jo istoriją ir svarbą mūsų kultūroje. Čia taip pat galima laimėti vertingą prizą už skaniausią iškeptą šakotį! 

Žaidimai, pramogos, edukacijos… bet visų svarbiausia yra paukščiai: nuo 12 val. vyks paroda, kurioje susipažinsite su įvairiais paukščiais – mažais, dideliais, spalvotais, išdidžiais ir šilkiniais – bei galėsite bendrauti su jų šeimininkais.

Renginyje galėsite pasigrožėti Mariaus Čepulio fotografijų paroda, sudalyvauti rytinėje paukščių stebėjimo ekskursijoje su ornitologais (nuo 8 iki 12 val., registracija 8 682 11 808, vidmantas.malinauskas@kaisiadorys.lt), apsilankyti kūrybinėse dirbtuvėse ar pasigaminti aitvarą.

Dar keletas pramogų lauks Jūsų – oro balionas, lazerių šou bei lauko prekyba.

O po visos dienos kviečiame į koncertą pasišokti bei pasiklausyti MONIQUE, Aistės Smilgevičiūtės ir grupės SKYLĖ, MEMELBAND.

Su jumis bendraus vedėjas Gytis Balčiūnas.

Paukščių festivalis puslapis: www.pauksciufestivalis.lt

Kviečiame dalyvauti Paukščių festivalyje Kaišiadoryse

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Į viršų