KIELCE Lenkijos paukščių paroda 2022 VIDEO

Lenkijos paukščių augintojams pavyko surengti nacionalinę paukščių ir gyvūnų parodą KIELCE 2022. Ar paroda įvyks buvo dvejonių iki paskutinių akimirkų. Parodoje buvo pristatyti įvertinti daugiau negu pora tūkstančių balandžių, naminiai paukščiai ir per šimtą triušių. „Lietuvos dekoratyvinių ir veislinių paukščių augintojų draugijos“ delegatai lankėsi parodoje. Apžiūrėjo parodą ir įsigijo naujų veislinių paukščių.

Kasmetinėje selekcininkų parodoje veislininkystės pasiekimus pristatė parodos dalyviai iš visos Lenkijos ir kviestiniai svečiai iš Europos. Šių metų paroda didžiausias paukščių augintojų renginys Lenkijoje. Draugai iš Europos taip pat švenčia su mumis, jie atvyksta į Kielce pristatyti gražiausių gyvūnų, retų veislių, keistis patirtimi. Į parodą šiemet atvyko veisėjai iš Vokietijos, Čekijos, Slovakijos, Vengrijos, Bulgarijos ir Lietuvos. Tikiu, kad ši tokiu sunkiu metu surengta paroda pateisins kiekvieno lūkesčius – sakė Lenkijos balandžių augintojų ir smulkiųjų gyvūnų augintojų asociacijos pagrindinės valdybos prezidentas Janas Pajka.

– Džiaugiamės, kad paroda buvo tokia gausi, nepaisant Covid-19 pandemijos sukeltų rūpesčių. Paroda vyko sanitariniu režimu ir nepaisant pandemijos laiko, pavyko susitikti ir pasidžiaugti bendru buvimu, galimybe dalyvauti varžybose, pabendrauti su kolegomis ir pasidalinti mūsų bendra aistra – grynaveislių gyvūnų auginimu“, – pasakoja Edvardas. Wasil, Zamość veisėjų asociacijos prezidentas.

KIELCE Lenkijos paukščių paroda 2022 VIDEO

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Į viršų