Akimirkos iš Algirdiškio veislinių gyvūnų parodos 2021

Parodos lankytojus pasitiko draugiškas kalakutas vardu „Ramūnas“ iš “Gyvo kalno” sodybos. Vaikai ir visi panorėjusieji galėjo paglostyti paukštį ir pasidaryti fotografijų. Laisvai vaikštinėjantis paukštis buvo įdomus mažiems ir dideliems. Parodiniuose narveliuose buvo eksponuojami dekoratyviniai ir veisliniai paukščiai. Dalyvavo ir lankėsi Esijos, Latvijos paukščių augintojai.

Buvo galima susipažinti su Europoje įteisintomis lietuviškomis balandžių veislėmis. Pamatyti įvairovę dekoratyvinių ir veislinių naminių paukščių. Pradedant mažųjų nykštukinių arba bantaminių veislėmis ir baigiant juodomis gulbėmis.
Rudeniška paukščių ekspozicija papuošta šermukšnio uogomis, figūromis, spalvingais plakatais traukė dėmesį. Atvykusieji lankytojai ir vaikai buvo vaišinami saldainiais iš anties formos pintinėlių.

Didelis dėmesys skirtas Lietuvos vištinėms žąsims. Vyko Lietuvos vištinių žąsų standartizavimo diskusija. Augintojai kalbėjo apie vištinių žąsų tipą, struktūrą kaip turėtų būti aprašyta ir apibūdinta mūsų krašto žąsis. Už kokius trūkumus paukštis turėtų būti diskvalifikuojamas, o kurie būtų išskirtiniai kaip veislės požymiai.

Geriausiu veisliniu gyvūnu iš parodinių narvelių pripažintas Irmanto ir Aušros Švedarauskų Brama veislinių vištų gaidys.

Dekoratyvinių balandžių augintojų asociacija ir Lietuvos dekoratyvinių ir veislinių paukščių augintojų draugija dėkoja visiems padėjusiems pasiruošti Algirdiškio gyvūnų parodai. Atvežusiems paukščius ir kitaip prisidėjusiems. Ačiū visiems!

Taip pat sveikiname tris naujus draugijos narius: Igną Jarušauską, Arvydą Barauską, Eriką Matūzą, kurie prašymus užpildė parodos metu. Kviečiame visus auginti paukščius ir prisijungti prie mūsų Lietuvos dekoratyvinių ir veislinių paukščių augintojų draugijos!

Nuotraukos ALGIRDIŠKIS 2021. Žiūrėti>>

Akimirkos iš Algirdiškio veislinių gyvūnų parodos 2021

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Į viršų